[ ŁADOWANIE STRONY ]
NOWY PROGRAM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
GKS KATOWICE WYCHODZĄC NAPRZECIW OCZEKIWANIOM, PRZEDSTAWIA SPECJALNY PROGRAM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY CHCĄCYCH KIBICOWAĆ NASZYM DRUŻYNOM.

Stadion Miejski w Katowicach powinien być obiektem, na którym całe rodziny wspierają GieKSę w walce o najwyższe cele. Chcemy, żeby najmłodsi wspólnie ze swoimi najbliższymi gorąco dopingowali naszą drużynę. 

W tym celu Klub przeznacza darmową pulę biletów na sektor rodziny (sek. 1 i 2) w pierwszej kolejności dla członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa” i kolejno placówkom edukacyjno-społecznym. Wierzymy, że w ten sposób najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice. 

Naszym młodym adeptom sportu pragniemy zapewnić nie tylko możliwość pracy na treningach, ale także wrażenia z dopingowania starszym kolegom oraz poczucie prawdziwej atmosfery sportowego święta. Ofertę tę również rozszerzamy o mecze siatkarskiej oraz hokejowej drużyny GKS-u.

Jak zgłosić chęć udziału w meczu GieKSy? 

Zgłaszanie zapotrzebowania  na bilety dla członków Wielosekcyjnej Akademii “Młoda GieKSa” będzie odbywało się poprzez trenerów wszystkich roczników, którzy we współpracy z Koordynatorem przekażą listę osób gotowych dopingować GieKSę z trybun przy Bukowej, w Szopenicach i w “Satelicie”. 

Szkoły, szkółki sportowe i inne placówki skupiające dzieci i młodzież, na początku każdego miesiąca drogą mailową otrzymają wykaz meczów piłki nożnej i siatkówki. Zgłoszenie grupy na mecz będzie odbywało się przez specjalny formularz, który jest dostępny TUTAJ. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. W tym celu prosimy o kontakt z Koordynatorem programu.

KONTAKT:
Dorota Morawska
E: dorota.morawska@gkskatowice.eu
T: 692-430-339

Warto wiedzieć, że z powodu małej dostępności wolnych miejsc w “Satelicie”, wykaz dostępnych miejsc na mecze hokejowej GieKSy wysyłany będzie okazjonalnie. 

By mieć absolutną jasność, co do funkcjonowania nowego programu GKS-u Katowice, warto zapoznać się z jego REGULAMINEM.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (19 - 20.10.2019)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19 - 22.10.2019)
NABÓR DO SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKÓW 2014 I 2015
PODSUMOWANIE MECZÓW SIATKARSKICH (11-12.10.2019)
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (11 - 13.10.2019)