[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (21 - 26.09.2019)
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH W DNIACH 21 - 26.09.2019 R.

Klasa A
UKS SZOPIENICE - GKS GIEKSA KATOWICE
21.09.2019 r. godz. 15:00 ul. 11 Listopada 16

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS GIEKSA KATOWICE - TS PODBESKIDZIE
21.09.2019 r. godz. 11:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
VICTORIA CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE
22.09.2019 r. godz. 11:00

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GIEKSA KATOWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW
22.09.2019 r. godz. 11:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GIEKSA KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
22.09.2019 r. godz. 15:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GIEKSA KATOWICE - MKS SIEMIANOWICZANKA
26.09.2019 r. godz. 16:30 Hetman

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE
21.09.2019 r. godz. 9:00 Sosnowiec, ul. Kresowa 1

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
KKS CZARNI SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE
21.09.2019 r. godz. 9:30

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE
21.09.2019 r. godz. 9:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS GIEKSA KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
25.09.2019 r. godz. 13:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE
21.09.2019 r. godz. 13:30 Częstochowa, ul. Limanowskiego 83

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GÓRNIK ZABRZE SSA - GKS GIEKSA KATOWICE
22.09.2019 r. godz. 11:00 Zabrze, ul. Jaskółcza 40

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
PKS JÓZEFKA CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
22.09.2019 r. godz. 15:00 Chorzów, ul. Pokoju 6

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
22.09.2019 r. godz. 13:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
SMS RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE
23.09.2019 r. godz. 15:30 Ruda Ślaska, ul. Czarnoleśna 12

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
23.09.2019 r. godz. 16:30 Kolejarz

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE
23.09.2019 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - PKS JÓZEFKA CHORZÓW
26.09.2019 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
KS LECHIA 06 MYSŁOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE
24.09.2019 r. godz. 16:30

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
24.09.2019 r. godz. 16:30 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 3 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
24.09.2019 r. godz. 16:30 Hetman

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
RUCH CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
24.09.2019 r. godz. 17:00 Chorzów, ul. Wolności 139

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (19 - 20.10.2019)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19 - 22.10.2019)
NABÓR DO SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKÓW 2014 I 2015
PODSUMOWANIE MECZÓW SIATKARSKICH (11-12.10.2019)
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (11 - 13.10.2019)