[ ŁADOWANIE STRONY ]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (16.09-20.09.2023)
DRUGA POŁOWA WRZEŚNIA, POD WZGLĘDEM LIGOWEJ RYWALIZACJI, ZAPOWIADA SIĘ NIEZWYKLE EMOCJONUJĄCO. GKS KATOWICE PODEJMIE U SIEBIE ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC W RAMACH I LIGI A1. SWOJE MECZE ROZEGRAJĄ RÓWNIEŻ JUNIORZY, TRAMPKARZE I MŁODZICY GIEKSY.

Klasa Okręgowa

LKS ORZEŁ MOKRE – GKS II KATOWICE

16.09.2023 r. godz. 11:00, ul. Zamkowa 1A, Mikołów

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1

GKS KATOWICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

16.09.2023 r. godz. 10:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1

GKS KATOWICE – AKADEMIA 2012 JAWORZNO

17.09.2023 r. godz. 14:30, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

GKS KATOWICE – GKS JASTRZĘBIE

16.09.2023 r. godz. 13:30, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

SMS TYCHY – GKS KATOWICE

19.09.2023 r. godz. 14:30, Katowicka 241, Tychy

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2

GKS KATOWICE – KP GKS TYCHY

17.09.2023 r. godz. 10:00, Kolejarz

Śląska Liga Juniorek B2

GKS KATOWICE (DZ) – GÓRNIK ZABRZE

16.09.2023 r. godz. 19:15, Kolejarz

Śląska Liga Juniorek B2

SKRA CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE (DZ)

20.09.2023 r. godz. 19:00, Loretańska 20, Częstochowa

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

RAPID WODZISŁAW – GKS KATOWICE

16.09.2023 r. godz. 9:00, ul. Cisowa 6, Wodzisław

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

SKRA CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE

20.09.2023 r. godz. 16:30, Loretańska 20, Częstochowa

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

GKS KATOWICE – UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

16.09.2023 r. godz. 9:30, Hetman

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2

GKS KATOWICE – GÓRNIK ZABRZE

16.09.2023 r. godz. 15:00, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2

ROZWÓJ KATOWICE – GKS KATOWICE

20.09.2023 r. godz. 16:30, Asnyka

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

GKS KATOWICE – GÓRNIK ZABRZE

17.09.2023 r. godz. 12:30, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

LUKAM SKOCZÓW – GKS KATOWICE

20.09.2023 r. godz. 16:30, Morcinka 20, Skoczów

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO – GKS KATOWICE

16.09.2023 r. godz. 9:30, Krakowska 8, Jaworzno

Śląska Liga Młodziczek U-13

GKS KATOWICE (DZ) – MLKS WOŹNIKI

16.09.2023 r. godz. 14:30, Hetman

VI Liga Okręgowa Młodzików Młodszych D2

KLUB SERDUSZKO GIEKSY – LECHIA MYSŁOWICE

17.09.2023 r. godz. 9:00, Hetman

VII Liga Okręgowa Młodzików Młodszych D2

UKKS KATOWICE – KLUB SERDUSZKO GIEKSY II

17.09.2023 r. godz. 11:20, 11 Listopada 16, Katowice

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

ROZWÓJ KATOWICE – GKS KATOWICE

16.09.2023 r. godz. 9:00, Asnyka

Śląska Liga Orliczek U-11

CZARNI SOSNOWIEC – GKS KATOWICE (DZ)

ROW RYBNIK – GKS KATOWICE (DZ)

PIAST GLIWICE – GKS KATOWICE (DZ)

16.09.2023 r. godz. 11:55, Sikornik 44, Gliwice

IV Liga Okręgowa Orlików Młodszych E2

ROZWÓJ KATOWICE – KLUB SERDUSZKO GIEKSY

17.09.2023 r. godz. 9:00, Asnyka

IV Liga Okręgowa Orlików Młodszych E2

RUCH CHORZÓW – GKS KATOWICE

17.09.2023 r. godz. 15:00, Wolności 139, Chorzów

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE SEZONU - JUNIORZY STARSI
PODSUMOWANIE SEZONU - GKS II KATOWICE
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE EKSTRAKLASY
POWOŁANIA NA LETNIĄ AKADEMIĘ MŁODYCH ORŁÓW
PORTAL WKATOWICACH.EU NA TRENINGU TENISOWYM