[ ŁADOWANIE STRONY ]
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13 CHŁOPCÓW
ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSTAWIŁ LISTY POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW NA NAJBLIŻSZE ZGRUPOWANIA KADRY ŚLĄSKA U-14 I U-13. W ZESTAWIENIACH ZNALAZŁO SIĘ ŁĄCZNIE TRZECH PIŁKARZY GKS-U KATOWICE.

Zgrupowanie Reprezentacji Śląska U-14

Szymon Keller-Nowak i Oskar Ficek pojawił się na 28-osobowej liście zawodników powołanych do drużyny reprezentacji Śląska U-14. Zawodnicy GKS-u Katowice wezmą udział w konsultacji szkoleniowej, która została zaplanowana na wtorek 26 września 2023 roku, o godzinie 13:45 w Chorzowie. Zbiórka zawodników Kadry Śląska odbędzie się 26 września, o godzinie 12:45 przy Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zbiórka sztabu trenerskiego Reprezentacji Śląska zaplanowana jest tego samego dnia pół godziny wcześniej.

Mecz towarzyski Kadry Śląska U-13

Igor Kozłowski znalazł się na 30-osobowej liście zawodników powołanych do drużyny reprezentacji Śląska U-13. Piłkarz GieKSy będzie mógł wziąć udział w konsultacji, która odbędzie się, podobnie jak zgrupowanie drużyny U-14, we wtorek 26 września 2023 roku. Jej rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12:00 w Chorzowie. Piłkarze mają stawić się na miejscu o godzinie 11:00. Sztab szkoleniowy pojawi się w wyznaczonym miejscu trzydzieści minut wcześniej.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy zwycięstw oraz wielu bramek w nadchodzących spotkaniach.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE GOALKEEPER PRO
TRZECIE MIEJSCE W OSTRAWIE
DO 18 LAT NA GIEKSĘ ZA DARMO!
TRZECIE MIEJSCE NA LASZKA HAWKS
CZORNY PIONTEK Z GIEKSĄ