[ ŁADOWANIE STRONY ]
ZAPRASZAMY NA GALĘ MŁODE BUKI 2024
FUNDACJA SPORTOWE KATOWICE MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ ZAWODNICZKI, ZAWODNIKÓW, TRENERÓW ORAZ RODZICÓW ZE WSZYSTKICH SEKCJI NA GALĘ ROZDANIA NAGRÓD MŁODE BUKI 2024 ORAZ FESTYN Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA SEZONU.

Tegoroczna gala połączona z festynem będzie podsumowaniem kończącego się sezonu 2023/2024. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 20 czerwca na Stadionie Miejskim w Katowicach przy ul. Bukowej 1A. Rozpoczęcie gali zaplanowano na godzinę 17:30.

Uroczystość przeznaczona jest dla zawodniczek oraz zawodników reprezentujących Akademię „Młoda GieKSa” w oficjalnych rozgrywkach Śląskich Związków Sportowych, Podokręgu Katowice oraz wszystkich turniejach regionalnych, a także Trenerów oraz Rodziców.

Na galę zaproszeni są sportowcy ze wszystkich kategorii wiekowych z dyscyplin: piłka nożna dziewcząt i chłopców, hokej i tenis.

Podsumowanie sezonu 2023/2024 rozpocznie gala podczas której, na murawie stadionu GKS-u Katowice, rozdane zostaną statuetki „Młode Buki” dla wyróżnionych zawodniczek i zawodników. W harmonogramie imprezy przewidziane są wypowiedzi zaproszonych gości, partnerów i sponsorów Fundacji Sportowe Katowice. Po uroczystej części „Młodych Buków 2024” zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnego świętowania przy grillu, w strefie kibica GieKSy oraz dopingowania na meczach towarzyskich grup Akademii „Młoda GieKSa”, które rozgrywane będą na głównej płycie Stadionu Miejskiego w ramach turnieju „Zagraj w Śląskim”. Turniej sfinansowany został z budżetu samorządu Województwa Śląskiego. Gorąco zapraszamy!

Planowany czas trwania gali to 3 godziny.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
WIELKIE EMOCJE NA TURNIEJU IM. DZIEWIĘCIU Z WUJKA
TURNIEJ IM. DZIEWIĘCIU Z WUJKA [WIDEO]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (15.06-23.06.2024)
GIEKSA 2013 NA TURNIEJACH MIĘDZYNARODOWYCH
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (08.06-11.06.2024)