

W niedzielę 8 grudnia w Katowicach odbył się turniej klubów partnerskich Młodej GieKSy. Rozgrywki zostały podzielone na dwie kategorie: 2014 i 2015. W obu turniejach swoich reprezentantów miała akademia GKS-u Katowice. Mecze rozegrano na hali „Spółdzielczości” w Katowicach. Piłkarskie emocje towarzyszyły wszystkim od samego rana do późnych godzin popołudniowych. Na koniec nagrodzeni zostali najlepsi piłkarze oraz drużyny z miejsc 1-3.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Można śmiało powiedzieć, że rozgrywki w obu rocznikach stały na wysokim poziomie. Cieszymy się, że widać pierwsze efekty w naszym programie klubów partnerskich – podkreślił Kamil Biliński.
Wyniki rocznika 2014
Wyróżnienia indywidualne 2014:
Najlepszy bramkarz: Wojciech Wolny (WKS Wieluń)
MVP: Filip Ściążko (Przemsza Klucze)
Król strzelców: Tymoteusz Rzepka (Młodzik Strzelce Opolskie)
Wyniki rocznika 2015:
Wyróżnienia indywidualne 2015:
Najlepszy bramkarz: Wojciech Mieszczanin (GKS Katowice)
MVP: Walenty Nasiadek (AP Namysłów)
Król strzelców: Ireneusz Węglarz (Lisek Milówka)
Wszystkim klubom dziękujemy za udział. W rozgrywkach wystąpiły: GKS Katowice, WKS Wieluń, LKS Woszczyce, Lisek Milówka, MLKS Woźniki, Srebrni Olkusz, Przemsza Klucze, AP Namysłów, KSKF Red Box, Młodzik Strzelce Opolskie, MKS Lędziny.
