[ ŁADOWANIE STRONY ]
TRENINGI W OKRESIE FERII ZIMOWYCH

Od poniedziałku 28 grudnia weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 r., zgodnie z którym do 17 stycznia 2021 r. będą obowiązywać nowe regulacje w obszarze sportu w ramach walki z koronawirusem.

 

W związku z powyżym przedstawiamy informacje dotyczące treningów w poszczególnych sekcjach w okresie ferii zimowych (tj. do dnia 17 stycznia br.).

 

Piłka nożna

Treningi będą odbywać się od 11 stycznia. Zajęcia będą prowadzone dla drużyn, w których zawodnicy występują w rozgrywkach ligowych. Szczegółowy harmonogram treningów zawodnicy poszczególnych grup otrzymają od swoich trenerów.

 

Hokej

Treningi odbywają się systematycznie dla grup, w których zawodnicy występują w rozgrywkach ligowych. Są to grupy: Żak, Mikrus, Minihokej. Zajęcia odbywają się zgodnie z aktualnym harmonogramem przedstawionym przez trenerów.

 

Siatkówka

Treningi będą odbywać się w grupach występują w rozgrywkach ligowych. Junior, Kadet i Młodzik w Szkole Podstawowej nr 54 w Katowicach oraz grupa Minisiatkówki trenować będzie w Zespole Szkół Zawodowych im. R. Mielczarskiego. Zajęcia będą prowadzone zgodnie z harmonogramem przedstawionym przez trenerów.

 

Tenis

Na czas ferii zimowych, zajęcia zostają wstrzymane.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
RED BOX NA DŁUŻEJ Z MŁODĄ GIEKSĄ
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U13
NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO ROCZNIKA 2017/18
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U15
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U13