[ ŁADOWANIE STRONY ]
IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW
POZNAJCIE SZCZEGÓŁY SPORTOWYCH ROZGRYWEK DLA NAJMŁODSZYCH UCZESTNIKÓW SERDUSZKA GIEKSY.

W 2022 roku odbędzie się I edycja Igrzysk Przedszkolaków. Wezmą w nich udział dzieci z katowickich przedszkoli, które uczestniczą w programie społecznym GKS-u Katowice: „Serduszko GieKSy”. Już 3 czerwca na Stadionie Miejskim w Katowicach spotkają się młodzi sportowcy, którzy powalczą w kilku konkurencjach sportowych:

  • wyścigi rzędów,
  • berek,
  • tor przeszkód,
  • rzuty do kosza i kopnięcia do celu,
  • przeciąganie liny,
  • skoki w worku.

Podczas Igrzysk Przedszkolaków wszystkie dzieci będą rywalizować również w profesjonalnych  dyscyplinach takich jak: piłka nożna dziewcząt i chłopców, siatkówka, hokej i tenis. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni, a zawody sportowe będą miały charakter zabawowy.

Igrzyska Przedszkolaka to impreza, która pozwoli dzieciom w wieku przedszkolnym powalczyć o wyjątkowe puchary. Te przyznawane będą np. za zwinność, szybkość, dokładność czy wytrwałość. W chwili, gdy młodzi sportowcy będą pokonywali kolejne przeszkody, z trybun będą ich wspierać koleżanki i koledzy. Podczas Igrzysk Przedszkolaka nie zabraknie również Strefy Kibica, gdzie nasi uczestnicy będą mogli zrelaksować się i pobawić na dmuchanych zjeżdżalniach. Na naszych młodych sportowców będzie czekał również poczęstunek.

Zawody odbędą się 3 czerwca w godz. 9:00-13:00 na Stadionie Miejskim w Katowicach przy ul. Bukowej 1A. Wszelkich informacji na temat Olimpiady Przedszkolaka udzieli Lider projektu „Serduszko GieKSy” – Witold Hornik (nr tel.: 733-539-202).

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (21.05-23.05.2022)
TRENERZY GIEKSY NA STAŻU W PORTO
ZACIĘTY MECZ Z RUCHEM CHORZÓW
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (21.05-26.05.2022)
POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU