[ ŁADOWANIE STRONY ]
KATOWICKIE INWESTYCJE NA DŁUŻEJ PARTNEREM FUNDACJI
NOWA UMOWA FUNDACJI „SPORTOWE KATOWICE” ZE SPÓŁKĄ KATOWICKIE INWESTYCJE S.A.

Katowickie Inwestycje to wieloletni, sprawdzony Partner Fundacji „Sportowe Katowice”. Z radością przyjęliśmy więc przedłużenie współpracy na kolejny rok. Spółka Katowickie Inwestycje S.A. nadal będzie Partnerem Premium „Młodej GieKSy”.

Spółka Katowickie Inwestycje S.A. powstała w dniu 31 grudnia 2021 r. w wyniku przekształcenia spółki Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Katowickie Inwestycje S.A. jest spółką miejską, beneficjentem funduszy unijnych. Wykonuje zadania związane z rozwojem i modernizacją systemu wodociągowo-kanalizacyjnego na terenie miasta Katowice z wykorzystaniem środków zarówno własnych, jak i pomocowych (w tym z Funduszu Spójności).

W ramach przedmiotu działalności spółki mieści się między innymi: realizowanie inwestycji ze środków własnych, kompleksowe sprawowanie funkcji inwestora zastępczego dla Miasta Katowice czy nabywanie nieruchomości związanych z działalnością Spółki.

Bardzo cieszymy się z przedłużenia współpracy ze spółką Katowickie Inwestycje S.A. Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej naszego Partnera Premium: https://katowickieinwestycje.pl/

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU CHŁOPCÓW
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (25.05-28.05.2024)
GIEKSTRAKLASA. FETA POD SPODKIEM
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (25.05-29.05.2024)
PRZED NAMI DRUGI TURNIEJ ZAGRAJ W ŚLĄSKIM 2024